+48 575 500 910
O nas
Nasza firma

Hermanos

Firma HERMANOS została powołana w 2017 roku na bazie wieloletniego doświadczenia w zakresie wykonywania przedsięwzięć termomodernizacyjnych. Świadczymy szeroko rozumiane usługi hydrauliczne wraz z wymianą źródeł ciepła i równoważeniem instalacji c.o. i c.w.u.  Nieodłącznym elementem najlepszych działań termomodernizacyjnych są systemy OZE, dlatego w naszej firmie zakupicie Państwo najlepiej dopasowane instalacje fotowoltaiczne wraz z fachową usługą montażu. Pracownicy naszej firmy to osoby, które od wielu lat są zaangażowane w rynek budowlany. Wszystkie powierzone nam zlecenie zostają wykonane z najwyższą starannością, co potwierdzają liczne referencje naszych zadowolonych klientów.

Nasza firma kompleksowo wykonuje docieplenia budynków wraz z wykończeniem elewacji zewnętrznej i tynkami, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, dociepleniem podłóg na gruncie, stropów oraz stropodachów.

Usługi hydrauliczne świadczone przez naszą firmę dotyczą m.in. wymiany źródeł ciepła w budynku na takie źródła jak: kocioł gazowy, wysokiej klasy kotły  na ekogroszek lub biomasę, a także pompy ciepła i źródła elektryczne. Ponadto zajmujemy się modernizacją już istniejących instalacji centralnego ogrzewania, w celu ich dostosowania do współpracy z nowym źródłem ciepła, a  także wykonujemy nowe instalacje zgodnie z projektem.

Ponadto profesjonalnie zajmujemy się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych wraz z indywidualnym doborem wielkości instalacji po przeanalizowaniu potrzeb energetycznych inwestora. Doradzamy w zakresie wyboru rodzaju zastosowanych paneli, lokalizacji instalacji PV, a także możliwości magazynowania produkowanej energii w magazynach energii lub oddawaniu naddatku do sieci. Zapewniamy wysokiej jakości usługę montażu instalacji przez wykwalifikowanych instalatorów.