NORBERT MORTAS GOŚCIEM RADIA RADOM


Prezes naszej firmy, Norbert Mortas, był gościem w Radiu Radom. Rozmawiano o wielu ciekawych wątkach, m.in. o termomodernizacji, cenach energii oraz sposobach finansowania. Poruszony został również temat naszego programu poleceń, HERMANOS 1000+, do którego serdecznie zachęcamy!

Wszyscy chcemy żyć w pięknym i zielonym świecie oraz oddychać czystym powietrzem. Zmiany, których jesteśmy świadkami w tym pomagają, a dokładnie opowiadał o tym prezes naszej firmy Norbert Mortas. – W dbaniu o środowisko pomagają programy dotacyjne. Skalę zmian najlepiej uświadomią nam liczby. Przedstawię to na przykładzie Rybnika. W 2010 roku mieliśmy 134 dni “smogowe”, natomiast po modernizacji domów, wymianie źródeł ciepła i innych zmianach w 2023 roku takich dni było tylko 16. Widzimy jak ogromna jest to różnica i jak może to wpłynąć na nasze życie oraz zdrowie.

Termomodernizacja to temat, który staje się coraz bardziej popularny. – W naszej firmie od samego początku programu “Czyste Powietrze” zajmujemy się kompleksową termomodernizacją. Mamy w swoim zakresie wszystkie źródła energii i ważne jest to, aby uświadomić klienta, które ze źródeł jest dla niego najlepsze. Nasi klienci mogą być spokojni, że zajmiemy się ich domem od A do Z.

Skąd wziąć na to pieniądze? Mamy odpowiedź! – Najlepiej skorzystać z programów dotacyjnych, które pomagają w sfinansowaniu. Może to być nawet 100% kwoty netto. To pokazuje, że często nasi klienci przy niewielkim wkładzie mogą odmienić swoje domy i zrobić remonty życia. Po takiej termomodernizacji po pierwsze obniżamy rachunki, a po drugie domy naszych klientów stają się piękniejsze. Serce się raduje, gdy po skończonym remoncie widzimy uśmiechnięte twarze naszych klientów, którzy od razu informują nas o tym, że będą polecać naszą firmę!

Właśnie dla takich osób przygotowaliśmy program poleceń HERMANOS 1000+, o którym Norbert Mortas również opowiadał –  Chcemy podziękować klientom, którzy nas polecają. Nasi klienci dzieląc się opinią, a my odwdzięczamy się kwotą 1000 zł za każde skuteczne polecenie. To jest nasza forma podziękowania i bardzo cieszymy się z tego, że możemy wesprzeć naszych klientów.

Gość Radia Radom: Norbert Mortas

Norbert Mortas, prezes firmy Hermanos jest gościem Michał Tarnowski w studiu Radia Radom

Więcej informacji: https://tinyurl.com/et35y688

Opublikowany przez Radio Radom 87,7FM Czwartek, 27 czerwca 2024