Pieniądze z KPO – program Czyste Powietrze

Czyste Powietrze 2024

15 kwietnia wpłynęła z Komisji Europejskiej rekordowa sumę 27 mld zł – to największy jednorazowy przelew, jaki wpłynął do Polski w ciągu naszych 20 lat członkostwa w Unii Europejskiej. Jak przekazała minister funduszy i polityki regionalnej, Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, to historyczny moment dla naszego kraju!

Co zrobić z taką sumą? Do końca czerwca 2024 roku ponad 1,6 mld zł zostanie zainwestowane w program “Czyste Powietrze”. To inwestycje w termomodernizację budynków mieszkalnych oraz wymianę starych źródeł ciepła na nowoczesne urządzenia, które spełniają najwyższe normy ekologiczne. Dotąd Polska zainwestowała już ponad 1,8 mld zł w ramach środków REPowerEU, z czego 860 mln zł trafiło właśnie na Czyste Powietrze.

Masz pytania dotyczące możliwości otrzymania dotacji w ramach programu “Czyste Powietrze”? Nasz zespół ekspertów jest tutaj, aby pomóc Ci na każdym etapie. Wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć proces ubiegania się o dotację. Nie przegap tej szansy na lepsze jutro dla Ciebie i środowiska!

https://www.gov.pl/web/planodbudowy/polska-otrzymala-27-mld-zl-z-pierwszego-wniosku-o-platnosc-z-kpo

    FORMULARZ KONTAKTOWY

    Doradzimy i dobierzemy najlepsze rozwiązania

    Pola z gwiazdką wymagane